Dejte si něco hezkého na parapet

Konečně se stavba vašeho vysněného domu blíží ke konci? Pár detailů a můžete se stěhovat? K takovým detailům patří i tato součást oken. Bez nich by nebylo okno oknem a neměli byste možnost si je nějakým způsobem vyzdobit, dát jim originalitu.…

Konečně se stavba vašeho vysněného domu blíží ke konci? Pár detailů a můžete se stěhovat? K takovým detailům patří i tato součást oken. Bez nich by nebylo okno oknem a neměli byste možnost si je nějakým způsobem vyzdobit, dát jim originalitu. Co si na ně postavíte je jenom na vás. Většina z nás používá, jako dekoraci květiny, jak pokojové, tak venkovní. Ale není nic výjimečného, že například kuchyňské okno zdobí různé bylinky, či stojánky s vařečkami, hrníčky a podobně. Všechno dává vašemu interiéru ještě větší styl a jen díky tomu, že máte dekorace, na co postavit.

Okna jsou vaše chlouba

Když se podíváte na panelák nebo velký dům, zjistíte, že to co jim dodává celkový design, jsou hlavně okna. Na nich záclony, závěsy, květiny a další různé dekorace. A to všechno zvládá obsáhnout jednoduchý parapet. Ten je potažený barevným odstínem, který skvěle zapadne do prostoru a může být ve stejném provedení, jako samotné okna nebo podlaha. To se vám bude krásně bydlet, až bude všechno, jak má být a hlavně podle vašich představ.