Nečisté otvory

Konečně jsme se dostali k tomu, abychom mohli zcela bez obalu a otevřeně pohovořit o tématu poněkud choulostivém, či dokonce přímo žinantním pro mnoho, jinak normálních a vcelku slušných, lidí. Jde totiž o rozpravu o jednom tělesném otvoru, který je všeobecně…

Konečně jsme se dostali k tomu, abychom mohli zcela bez obalu a otevřeně pohovořit o tématu poněkud choulostivém, či dokonce přímo žinantním pro mnoho, jinak normálních a vcelku slušných, lidí. Jde totiž o rozpravu o jednom tělesném otvoru, který je všeobecně považován za nečistý. Pravda, křesťané a zaostalí lidé znají ještě jeden nečistý otvor, tedy u žen, ale my se budeme zabývat otvorem takzvaně nečistým, který vlastní obě lidská pohlaví.

Jak na konečník

Abychom tedy dlouho neobcházeli kaši, která ještě dostatečně nevystydla, půjdeme hned k věci. Tedy k otvoru. Tímto otvorem není nic jiného než konečník, neboli řitní otvor, zkráceně řiť, lidově někdy též zvaný prdel. Odborníci používají výraz anus. A v souvislosti s tím je třeba zmínit, že tento otvor vyžaduje nejrůznější péči. A k této péči jsou na trhu nejrůznější anální pomůcky, které nám, lidem, v této péči výborně pomohou.