Nesmírné množství výhod

http://www.nc.cz/elektronicka-cigareta_c2127.html Elektronická cigareta má nesmírné množství výhod. Tou zásadní je to, že je mnohem zdravější. Neobsahuje totiž dehet, který představuje to největší ohrožení lidského zdraví a v neposlední řadě také života. Další výhodou je elegantní design. Vzpomínáte si na elegantní…

http://www.nc.cz/elektronicka-cigareta_c2127.html Elektronická cigareta má nesmírné množství výhod. Tou zásadní je to, že je mnohem zdravější. Neobsahuje totiž dehet, který představuje to největší ohrožení lidského zdraví a v neposlední řadě také života. Další výhodou je elegantní design. Vzpomínáte si na elegantní špičky na cigarety ve starých filmech? To měl rituál hned jinou úroveň a noblesu. Dopřejte si nyní noblesu i Vy.
 

Zakuřte si v podstatě kdekoli

Pro silné kuřáky je výhoda také to, že si mohou zakouřit v podstatě kdekoli a to je určitě dobrá zpráva pro silné kuřáky. Třeba i v kanceláři nebo dílně. Přijdete si na svou dávku tabáku a nekuřáky neobtěžujete nepříjemným kouřem. Pasivní kuřáctví je přitom velmi nebezpečné a brát ohledy na nekuřáky a zvláště z řad děti je velmi důležité.