Poprvé na světě

Když spatříte úplně poprvé své miminko, toho malého človíčka, kterého jste stvořili, zastaví se pro vás čas. Najednou nejste jen vy a váš druh, manžel nebo přítel, ale máte zodpovědnost i za jeden další lidský život. Přesně tak se cítili…

Když spatříte úplně poprvé své miminko, toho malého človíčka, kterého jste stvořili, zastaví se pro vás čas. Najednou nejste jen vy a váš druh, manžel nebo přítel, ale máte zodpovědnost i za jeden další lidský život. Přesně tak se cítili i vaši rodiče když vás poprvé drželi v náručí, viděli vaše zářící očka a malinkaté ručičky. Ani ve snu by je nenapadlo, že jednou se váš život bude odvíjet ode dne, kdy jste jako miminko, spatřili ten náš kouzelný svět.

Kdy máš narozeniny?

To je přesně otázka, která by vás měla zajímat, kdy přesně bylo to miminko váš protějšek. Měli byste se na ní zeptat co možná nejdříve. Ano, na prvním rande asi ne, ale na druhém proč ne. A proč byste to měli vědět? Tak především proto, abyste si vás mohli otestovat a zhodnotit v našem partnerském horoskopu podle data narození.