Vytvoříme Vám důvěryhodnou revizní zprávu s atributy, které má mít…

Chcete, aby ve Vašem novém domově vše fungovalo tak, jak to má být? Pak v souvislosti s dokončenými rozvody a napojením elektrické instalace ve Vašem rodinném domě i v souvislosti s připojením konkrétních spotřebičů do soustavy povolejte odborníka, který Vám…

Chcete, aby ve Vašem novém domově vše fungovalo tak, jak to má být? Pak v souvislosti s dokončenými rozvody a napojením elektrické instalace ve Vašem rodinném domě i v souvislosti s připojením konkrétních spotřebičů do soustavy povolejte odborníka, který Vám na základě revize dopomůže ke klidnému spánku. Elektro zkontrolovat je také Vaší povinností v případě, že zodpovídáte za veřejně nebo komerčně využívaný objekt. Reagujte na sympatickou nabídku odborníka, na jehož přesný odhad, zkušené oko i moderní technické přístroje se při měření nezávadnosti všech elektrických zařízení můžete spolehnout na sto procent.

Specializujeme se na klima nezávadnosti elektroinstalace a spotřebičů

Důvěřujte v každém směru specialistovi, který všechny rozvody i každý spotřebič zkušeně prověřuje. Specialistovi, kterému záleží na zodpovědné a spolehlivě platné prohlídce. A také specialistovi, který disponuje potřebnými technickými prostředky k tomu, aby provedl precizní a důvěryhodné zkoušky měřením.